EĞİTİM GÖREVLİSİ BAŞVURULARI BAŞLADI

  Gençlik Merkezleri, Spor ve Yurtlarımızda kurs açmak isteyenler için Eğitim Görevlisi başvuruları başladı. Gerekli belgeler haber detayında.

  Haberi Oku

  TÜRKİYE YÜZYILI’NA YAKIŞAN PROJE; ‘SPORA İLK ADIM’

  Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından hayata geçirilen “Spora İlk Adım” projesiyle ilkokul öğrencileri sporla buluşturuluyor. 81 ilde uygulanan proje kapsamında 479 bin öğrencinin 26 branşta spor yapması sağlandı. Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak, sporu tabana yayma konusunda kararlı olduklarını belirterek, “Son yıllarda farklı branşlarda kazanılan tarihi başarıları istikrarlı hale getirmemiz gerekiyor. Bunun için de okullarımızdaki spor faaliyetleri büyük önem taşıyor.” dedi.

  Haberi Oku

  Sporun En’leri 2023” Ödül Sahipleri Belli Oldu

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonunun iş birliğinde düzenlenen “Amatör Spor Haftası" kapanış töreni düzenlendi. Bizleri uluslararası, ulusal ve Anadolu Yıldızlar Ligi’nde başarıları ile temsil eden sporcu, spor adamları ve takımlara ödülleri verildi.

  Haberi Oku

  15 Yaş Altı Türkiye Badminton Şampiyonası Sona Erdi

  11-15 Ekim 2023 tarihleri arasında Çorum’da Hitit Üniversitesi 15 Temmuz Spor Kompleksi’nde yapılan 15 Yaş Altı Türkiye Badminton Şampiyonası final müsabakaları ile sona erdi.

  Haberi Oku

  15 Yaş Altı Badminton Türkiye Şampiyonası Açılış Töreni Gerçekleştirildi.

  📣15 Yaş Altı Badminton Türkiye Şampiyonası Açılış Töreni Gerçekleştirildi. 📍Hitit Üniversitesi 15 Temmuz Spor Kompleksinde düzenlenen Badminton Türkiye Şampiyonası Açılış Töreni Vali Yardımcısı Bayram Köse, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, Hitit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Osman Öztürk, Badminton Federasyonu Başkanı Ercan Yıldız, Gençlik ve Spor İl Müdürü Cemil Çağlar, Hitit Üniversitesi Dekanı Mehmet Kutlu’nun katılımlarıyla gerçekleştirildi. 📌Sporcularımıza başarılar dileriz.👏

  Haberi Oku

  AMATÖR SPOR HAFTASI BAŞLADI

  Türk Sporu Amatörlerin Omuzlarında Yükselmeye Devam Ediyor" Çorum Belediyesi Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, İl Müdürümüz Cemil Çağlar, ASKF Başkanı Ferhat Arıcı’nın katılımıyla gerçekleştirilen kortej yürüyüşü ile '' Amatör Spor Haftası '' etkinlikleri başladı.🎉

  Haberi Oku

  📣Eğitim Görevlisi Başvuruları Başlıyor...

  Spor Branşları, Bilim ve Teknoloji, Kültür-Sanat, Yabancı Diller, Değerler Eğitimi ,Mesleki Beceriler alanlarında bünyemizde görevlendirilecek eğitmen başvuruları 9 Ekimde Başlayacak. 🗓️Son Başvuru: 15 Ekim 2023 🔗 http://edu.gsb.gov.tr

  Haberi Oku

  Dodurga Gençlik Merkezimiz Kapılarını Hizmete Açtı

  Dodurga Gençlik Merkezimiz Kapılarını Hizmete Açtı ✅Okullarımıza yeni eğitim öğretim yılı hayırlı olsun ziyaretleri ✅Kültür sanat yarışmalarımızın tanıtımları ✅Kalem setlerimizi öğrencilerimiz ile buluşturduk ✅Gençlik Merkezi ve Halk eğitim Merkezi işbirliği ile gerçekleştireceğimiz Kurslarımızın tanıtımları ✅Her şey Dodurgalı gençlerimiz ve halkımız için🌍💯🚀

  Haberi Oku

  2023 - 2024 Eğitim ve Öğretim Yılı Okul Spor Faaliyetleri Başlıyor

  2023 - 2024 Eğitim ve Öğretim Yılı Okul Spor Faaliyetleri Başlıyor

  Haberi Oku

  GSB SPOR OKULLARI KURS PROGRAMI HABER DETAYINDA YAYINLANMIŞTIR

  GSB SPOR OKULLARI KURS PROGRAMI HABER DETAYINDA YAYINLANMIŞTIR.

  Haberi Oku

  GSB YAZ SPOR OKULLARI ÇALIŞMALARI 5 TEMMUZ 2023 TARİHİNDE BAŞLAYACAKTIR..

  ÜCRETSİZ ONLİNE KAYIT İÇİN HABER DETAYINA TIKLAYIN...........

  Haberi Oku

  2022-2023 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI OKUL SPOR FAALİYETLERİ YENİDEN BAŞLATILDI...

  2022-2023 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI OKUL SPOR FAALİYETLERİ YENİDEN BAŞLATILDI...

  Haberi Oku

  Okul Sporlarında Geçen Hafta

  Okul Sporlarında Geçen Hafta; ♦️Atatürk Spor Salonu 🏆Voleybol🏐🏐 🏆Basketbol 🏀🏀 🏆Muay Thai🥊🥊 ♦️Akkent Toki Spor Salon 🏆Futsal⚽⚽ ♦️Tevfik Kış Spor Salonu 🏆Voleybol 🏐🏐 🏆Badminton 🏸🏸 ♦️2 Nolu Sentetik Saha 🏆Futbol ⚽⚽ ♦️Sungurlu Spor Salonu 🏆Futsal ⚽⚽ ♦️Alaca Futbol Sahası 🏆Futbol ⚽⚽ ♦️Osmancık Spor Salonu 🏆Futsal ⚽⚽ ♦️İskilip Futbol Sahası 🏆Futbol ⚽⚽ Müsabakalara katılan tüm okullarımızı tebrik ederiz.

  Haberi Oku

  ÇORUM’DA GSB YURTLARINA BAŞVURU YAPAN ÖĞRENCİLERİN %100’Ü YERLEŞTİ

  GSB Yurtları öğrenci yerleştirme sonuçlarının ilk fazı açıklandı. GSB Yurtlarında kalmak için başvuran tüm üniversite öğrencilerinin yerleştirildiği Çorum’da %100 yerleştirme ile bu yıl rekor kırıldı. Bakan Kasapoğlu yaptığı açıklamada; “Yıllık bazda en fazla talebi almamıza rağmen birinci faz yerleştirmemizde tarihimizin en yüksek yerleştirme oranını gerçekleştirdik.” İfadelerinde bulundu.

  Haberi Oku

  Türkiye Güreş Şampiyonasına Ev Sahipliği Yaptık

  Türkiye Güreş Şampiyonasına Ev Sahipliği Yaptık

  Haberi Oku

  YÜZME BİLMEYEN KALMASIN KURS PROGRAMI HABER DETAYINDA YAYINLANMIŞTIR.

  YÜZME BİLMEYEN KALMASIN KURS PROGRAMI HABER DETAYINDA YAYINLANMIŞTIR.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER